witam wszystkich przeglądających internet, którzy właśnie znaleźli się na moim blogu :D

serdecznie zapraszam do odwiedzania, obserwowania, komentowania i oceniania

bardzo cieszę się z każdego miłego komentarza, wskazówek i krytyki, ponieważ pomaga mi to w doskonaleniu moich prac i bloga ;3

dzięki wielkie

coś o mnie

Hej wszystkim! Mam na imię Ola. Chodzę do 1liceum o profilu biologiczno-chemicznym, mam 16lat, urodziny w sierpniu, zodiakalna panna. Jestem 175-centymetrową szczupłą szatynką z głową pełną wspaniałych wspomnień i marzeń nie do spełnienia.

Moim ulubionym przedmiotem w szkole jest matematyka, oprócz niej lubię też biologię, język polski, może trochę geografię i chemię. Po lekcjach często wychodzę gdzieś z przyjaciółmi lub loguję się na różnych fejsach, zapytajach, zadanych, nkusiach, skajpajach, itd.

W wolnym czasie tworzę bransoletki z muliny, najpierw robiłam je dla siebie, a teraz głównie dla przyjaciół, znajomych i znajomych znajomych. Lubię też gotować i piec. Uwielbiam słodycze: czekoladę, żelki i wszystkie inne. Moje ulubione dania to ... nie, jednak nie wiem. Poza tym czasem też coś uszyję lub wyszyję. Zdarza mi się również składać origami. Uwielbiam czytać książki: kryminały, romansidła i wszystkie inne, byleby miały jakąś fabułę :D. Lubię fotografować i być fotografowaną. Nie mam najmniejszego pojęcia kim chce być w przyszłości. Jest tyle różnych możliwości, a ja nie mogę się na nic zdecydować, albo przynajmniej określić co mnie interesuje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

dziękuję za pozostawienie śladu po sobie,
cieszę się z każdego miłego komentarza, a także z szczerej krytyki i rad od bardziej doświadczonych blogerek ;
zapraszam częściej ;>